Red Room to wystawa, której tematem jest uwikłanie w relacje społeczne jednostki. Odgrywanie ról w życiu codziennym, powiązania międzyludzkie to temat prac Magdy Górskiej, które zostaną zaprezentowane w warszawskiej galerii O29. Na początku uderza nas dosadność ekspozycji - oparta w pierwszej warstwie wizualnej mocno na nurcie BDSM - aby następnie pozwolić nam zastanowić się nad otaczającym nas światem, naszymi emocjami, lękiem przed napiętnowaniem. Red Room to swoistego rodzaju protest przeciwko podziałowi na podległość i dominację oraz zachęta, by zerwać z otaczającą nas rutyną życia codziennego w każdym jego aspekcie. 

 Magda Górska #magda_americangangsta, kolażystka - jako jedyne narzędzie w swojej pracy artystycznej wykorzystuje - niezbędny w obecnych czasach przedmiot - telefon komórkowy. To jej surrealistyczny odzew na współczesne realia. W zróżnicowanych tematycznie kolażach widać wspólny czynnik tzw. Factor X. Mimo niepokoju w charakterze, znajdziemy w jej twórczości kompozycyjny balans. Magda wystawiała swoje prace w Nowym Jorku, Barcelonie, Edynburgu i Warszawie. Współpracowała z Karimem Rashidem, który wziął udział w jej męskim cyku "Men's World". Jej prace wiszą w domach na całym świecie. Na stałe współpracuje z warszawską galerią O29Gallery

https://www.instagram.com/magda_americangangsta/

 

 O29Gallery to miejsce, które łączy ze sobą koncept promocji sztuki, spotkań towarzyskich i lokalnych inicjatyw kulturalnych . Nasza galeria mieści się w klimatycznym mieszkaniu, w samym środku Mokotowa, przy Odyńca 29 w Warszawie.

Chcemy zarazić ludzi pasją do sztuki oraz dać szansę artystom reprezentującym każdą jej formę na pokazanie się w naszej galerii, na cyklicznych imprezach.
Na każdym z eventów możecie spotkać się z Waszymi sąsiadami, kolegami z podwórka czy znajomymi i porozmawiać o sztuce. Dajemy szansę zaistnienia inicjatywom artystycznym, kulturalnym i podzielenia się nimi z szerszą grupą widzów. 

Spotkania towarzyskie w „@O29Gallery” mające na celu prowadzenie rozmów i obcowania ze sztuką nowoczesną, street artem, fotografią, grafiką czy plakatem. Chcemy aby każdy kto przyjdzie nas odwiedzić czuł się jak w domu, komfortowo, bez niepotrzebnego „nadęcia”. 
Przyjdźcie, zobaczcie i poczujcie nasz klimat… #O29Gallery

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/o29gallery/

Uwaga! Wystawa przeznaczona dla osób dorosłych.