Zobacz też: Talaria Resort&Spa. Daj sobie chwilę przerwy

Piątek 13.07    

Tango na 16 metrach kwadratowych | wernisaż

A może by tak odrobina kultury przed imprezą? Polecamy i rekomendujemy! W najbliższy piątek w Zachęcie rusza wernisaż wystawy opowiadającej o mieszkaniowej gimnastyce z czasów PRL-u (choć współcześnie uprawiamy ją równie mocno – szukajcie odniesień!). My idziemy!

Start: godz. 19:00; Wstęp free

Lato na Fali | River Party

Szykuje się kolejna udana impreza w Nowej Fali. Porywające rytmy, litry letnich drinków, kostki lodu i doborowe towarzystwo, a to wszystko na dwóch pokładach i przy dwóch barach. W tym tygodniu za DJ`ką WAE & Homar z KokaFellaz. 

Start: godz. 20:00; Wstęp free

13 Uro Pakamera.pl x Rosalie. x Kędzior & I Say Mikey x NIEBO

Wielkie urodziny serwisu Pakamera.pl. Nie ważne, czy się tam wystawiasz, czy tylko kupujesz, a może tylko zaglądasz w poszukiwaniu inspiracji. Będzie kolorowo – masz oficjalne pozwolenie od organizatorów na wskoczenie w najbardziej odjechane kreacje. Bo piątek 13-ty wcale nie musi być pechowy!

Start: godz. 20:30; Wstęp free

Sobota 14.07

Lato w Nowym

Piątek był imprezowy, więc zrównoważmy to spokojniejszą sobotą. Zabierajcie pociechy i wpadajcie na podwórko teatru na Madalińskiego (Nowy Teatr), gdzie od godziny 11:00 będą puszczać krótkie filmy i animacje. Z resztą, nie musisz brać żadnych dzieci, ze szklanką zimnej lemoniady skutecznie podleczysz tu kaca. 

Start: godz. 11:00; Wstęp free

Festiwal Otwarta Ząbkowska

Przez całe wakacje coś się tu odbywa. Koncerty, pokazy, warsztaty. Najbliższa sobota, jak już nadmieniliśmy, będzie raczej spokojna. Otwarty antykwariat książki i winyle), targi rękodzieła i warsztaty zielarstwa. Idealne miejsce i czas na poszukiwanie perełek i białych kruków!

Start: godz. 12:00; Wstęp free

Tamte dni, tamte noce

Popołudniowy pokaz filmu poprzedzający obiad w ulubionej knajpie? A jak! Melodramat „Tamte dni, tamte noce” nadaje się idealnie na tę okazję. Projekcja odbędzie się w Kinie U-Jazdowskim w Centrum Sztuki Współczesnej. Obowiązuje rezerwacja miejsc.

Start: godz. 14:00; Bilet normalny – 14zł


Niedziela 15.07

Wakacyjny kiermasz książek w Księgarni Artystycznej

Ulubiona księgarnia wszystkich ludzi interesujących się kulturą ogłasza kiermasz. Wprawdzie trwać będzie od środy, ale czy niedziela bez handlu nie jest idealnym momentem na uzupełnienie zbiorów? Tylko do końca sierpnia za tzw. „mały pakiet”, tj. 5 egzemplarzy zapłacicie 8zł, a za duży, tj. 8szt 12zł. Pakiety do indywidualnego skompletowania z wybranych pozycji. Zachęta Narodowa Galeria Sztuki.

Start: godz. 12:00; Wstęp free

Wakacyjny REJS dla roślin

Jeden z najlepszych nadwiślańskich barów organizuje tego lata cykl wydarzeń związanych z roślinnością. Z tej okazji prowadzone są tu projekcje, warsztaty, wykłady i pokazy. Już w najbliższą niedziele wpadajcie, aby nauczyć się tworzyć się własne kosmetyki naturalne.

Start: godz. 14:00; Wstęp free. Uwaga! Obowiązują zapisy

Finał Mistrzostw Świata Na Wielkim Ekranie x Iskra

Najlepsze zakończenie weekend`u? Finał Mistrzostw Świata pod chmurką z kuflem zimnego piwa, of course! Tą cudowną możliwość daje Wam w tę niedzielę mistrz organizacji imprez plenerowych, czyli ISKRA Pole Mokotowskie. Wbijajcie samotnie, lub całą ekipą!

Start: godz. 17:00; Wstęp free

 

To gdzie się widzimy?