Jest takie miejsce w sercu miasta, gdzie można choć na chwilę przenieść się na łono natury, zażyć relaksu, słuchając śpiewu ptaków i zapomnieć o pędzie życia codziennego.
Pole Mokotowskie od zawsze cieszy się ogromnym powodzeniem wśród warszawiaków, którzy spragnieni odpoczynku pośród zieleni, spędzają tu wolne chwile leżąc pośród drzew, jeżdżąc na rowerze i biwakując w gronie przyjaciół.

Lato to idealny czas na nadrobienie zaległości kulturalnych. Kto z nas nie chciałby spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu podczas oglądania dobrego filmu? 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Warszawy Pub Lolek już po raz kolejny organizuje plenerowe kino letnie. W tym roku repertuar wypełnią oscarowe pozycje filmowe, których koneserzy dobrego kina nie mogą przegapić. 

Wstęp na plener kinowy jest bezpłatny, tak jak miejsca na leżakach. Wielki ekran zapewni widzom komfort śledzenia poczynań aktorów kina europejskiego oraz hollywoodzkich gwiazd. Seanse rozpoczynać się będą po zmroku na polanie obok Pubu Lolek, w każdą środę aż do końca wakacji.

W repertuarze znajdą się takie hity jak „Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri”, „La La Land” czy „Wielkie Piękno”. Wśród współczesnych pozycji zagości wyborny „Angielski Pacjent”, tuż obok uwielbianego przez publiczność filmu „Jak zostać królem”.

Cykl „Kino Letnie Lolka – Oscarowe środy” to idealny plan na randki i spotkania z przyjaciółmi. Ciepłe letnie wieczory w kinowym plenerze długo nie dadzą o sobie zapomnieć!

 


KINO LETNIE LOLKA OSCAROWE ŚRODY

 

20.06 - Moonlight 

27.06 - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

04.07 - La La Land

11.07 - Wielkie Piękno 

18.07 - Incepcja

25.07 - Passengers

1.08 - Angielski pacjent

8.08 - Jak zostać królem

15.08 - Birdman

22.08 - Wielki Gatsby 

29.08 - Diabeł ubiera się u Prady

 

Zapraszamy od 20:00.

Start seansu zawsze po zmroku!

(polana obok Pubu Lolek)

WSTĘP WOLNY

Więcej na www.publolek.pl