Piątek, 15.06


World Class Cocktail Festiwal
Jeden z najpyszniejszych festiwali w Polsce powoli dobiega końca. Nie może Cię tu zabraknąć, a piątek to fantastyczna okazja, aby wreszcie skorzystać. Jest z czego, bo jeszcze tylko do niedzieli możecie zamawiać fantastyczne drinki w szałowej cenie 29zł za dwa. Więcej info na temat wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

 


Playboy Exclusive Night with Kinley w The Wiev Warsaw
Jeśli masz ochotę na „fancy” imprezę, na którą możesz włożyć sukienkę od projektanta, czy najnowsze półbuty, to powinieneś odwiedzić właśnie to miejsce. Event będzie pełen pięknych, zmysłowych kobiet w klimacie Playmate`s. Bo czemu nie? Wejściówki w cenie 30zł.

 

 

Koji Kamoji. Cisza i wola życia - otwarcie wystawy w Zachęcie
Koji Komoji to artysta urodzony w Japonii, który od 1959 roku mieszka i aktywnie tworzy w granicach naszego kraju. Zobaczycie tu pełen przekrój jego dorobku artystycznego - od rysunku, poprzez malarstwo, aż do instalacji. Prace osadzone w polskiej kulturze, modernistyczne z wyraźnymi wpływami dalekiego wschodu. Zapowiada się obiecująco! Wernisaż rozpoczyna się o godzinie 19.00.

 

Sobota, 16.06


Whereismymind?! – Pomost 511
Kędzierski i Kościjański ponownie za DJ`ką Pomostu! Będzie energetycznie, tanecznie, i przede wszystkim – z jajem. Spodziewajcie się największych hitów okraszonych porządną dawką humoru. Czy może być coś lepszego, niż impreza nad Wisłą w takim towarzystwie? Start o 19.00, wstęp free. 

 

 

Funky Buddha w Fat Buddha
Funky Buddha to cykl imprez odbywających się w każdą letnią sobotę. Centrum miasta, nowojorski charakter, ciepłe dźwięki r`n`b i funkowy polot. Na barze jedne z najlepszych drinków w stolicy, a jak ktoś zgłodnieje – na pewno nie wyjdzie zawiedziony. Szykuje się gruba biba! Start 23:59, wstęp free.

 

 

AïOLI & SUEÑO Kite City Festival w Warszawie
Nadmorski klimat w Centrum? Da się zrobić, jak widać! Restauracja AIOLI zaprasza na kite`a. Wydarzeniu towarzyszyć będzie dobra muzyka, letnie drinki i jak zwykle – fantastyczne jedzenie. Taki odpoczynek, to my poprosimy codziennie! AIOLI Cię zadowoli! 

 

Niedziela, 17.06


Festiwal Lodów Rzemieślniczych w ISKRA Pole Mokotowskie
Lody – jeden z najbardziej znanych sposobów na upały. Jeśli połączymy to z wysokiej jakości, naturalnymi składnikami i ręcznym wykonaniem, otrzymamy deser idealny. Wybór na pewno przyprawi Cię o zawrót głowy – wegańskie, orientalne, klasyczne, w kubkach, wafelkach czy gofrach. Będzie pysznie! Wstęp free, start 12.00.

 

 

The Color Run Shine Tour. Warszawa
Bieganie to twoje hobby, a maratony nie sprawiają Ci trudności? Cieszysz się jak dziecko, kiedy w mieście startują festiwale pełne kolorowego pyłu? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, na chociażby jedno z tych pytań, to nie może Cię tu zabraknąć. Błonia Stadionu Narodowego, 5 km, brokat i wszystkie barwy tęczy. Czad! Start: 14:00.

 

 

Kino w Trampkach 2018 - Festiwal Filmowy dla Dzieci i Młodzieży
Filmy, spotkania, warsztaty, wystawy i nagrody. Każdy z tych elementów składa się na Festiwal Filmowy dla Dzieci i Młodzieży. Trwa od 7.06, a najbliższa niedziela to ostatnia szansa na udział. 13 filmów w trzech lokalizacjach. Więcej info TUTAJ

 

Idziemy?

 

Zdjęcia pochodzą z facebook`owych, oficjalnych wydarzeń i fanpage`y organizatorów.